رنگ مو

رنگ مو وندربار* نام محصول : رنگ مو

* نام برند : وندربار

* گروه محصولات : محصولات حرفه ای زیبایی

* شرکت تولید کننده : لابراتورهای آرایشی و بهداشتی ژاله نور

* کشور تولید کننده : ایران ( فرموله شده در آلمان )

* ویژگی های محصول :
– رنگ مو دائمی با قابلیت پوشش دهی فوق العاده
– فرمولاسیون برتر در تولید رنگ مو
– حاوی ویتامیـن ث و B5 جهت رشد و تقویت موها
– حاوی کراتین
– حاوی نرم کننده جهت جلوگیری از خشکی ، شکنندگی و زبری موها
– به کارگیری مواد کاملا سازگار با پوست و موی سر
– ماندگاری و دوام بی نظیر به همراه براقیت فوق العاده موها
– حاوی روغن های مفید گیاهی از قبیل سبوس برنج، بادام ، فندق و کنجد
– حاوی پیگمنت هایی با قدرت نفوذ بسیار بالا
– دارای خاصیت ضد الکتریسیته ساکن

* مدت انقضاء : ۵ سال پس از تاریخ تولید

* نحوه مصرف :
۱۰۰ میلی لیتر از رنگ مو را در ظرف غیر فلزی بریزید و با ۱۵۰ میلی لیتر از اکسیدان با درصد دلخواه به آن اضافه نمایید، سپس ترکیب به دست آمده را آنقدر بهم بزنید تا مخلوطی یکنواخت به دست آید . رنگ موی آماده شده را ابتدا به ساقه مو ( ۲ سانتی متر مانده به ریشه مو ) بمالید. ۲۰ دقیقه صبر نموده سپس مخلوط رنگ مو را به ریشه موها مالیده و ۱۰ دقیقه صبر نمایید ( جمعا ۳۰ دقیقه ) پس از آن مقداری آب گرم روی موها بریزید و موها را ماساژ دهید تا رنگ مو به صورت امولسیون درآید. آنگاه موهای خود را با آب فراوان و شامپوی مناسب بشویید.

* توصیه های مراقبتی پیش از مصرف :
از دستکش مناسب استفاده نمایید. این محصول می تواند سبب واکنش آلرژیک شود، بنابراین انجام تست حساسیت قبل از مصرف اکیداً توصیه می شود. از رنگ کردن ابرو و مژه خودداری نمایید. این محصول فقط جهت استعمال خارجی کاربرد داشته و از استفاده بر روی پوست های آسیب دیده می بایست خودداری نمود. در صورت تماس این محصول با چشم ، بلافاصله چشم ها را بشویید. دور از دسترس اطفال نگهداری گردد. استفاده از ماسک مو و نرم کننده تونی با PH اسیدی پس از رنگ کردن مو که در محیط کاملاً قلیایی انجام می گیرد به بالانس PH پوست و موی سر کمک نموده و در نهایت از وز شدن ، گره خوردن ، شکنندگی و بخصوص خروج دانه های رنگی نفوذ یافته به تار مو جلوگیری نموده و باعث ثبات و پایداری رنگ مو می گردد.

* شرایط نگهداری محصول :
از یخ زدگی محصول جلوگیری گردد. دور از گرما و نور آفتاب نگهداری نمایید. دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

* بسته بندی :
عرضه شده در تیوپ های ۱۰۰ میل

HAIR COLORATION

Permanent hair color with extra covering, Better formula at production of professional hair color, Containing Vitamin C & B5 for growth & reinforcement of hairs, Containing conditioner to prevent drying, friability & coarseness of hairs, Use of compatible materials to hair & skin scalp, Long lasting & uniqe durability accompined to extra hair shine, Containing herbal oils such as rice bran, almond, hazelnut & sesame, Containing pigments with very high influence, Have properties against static electricity, Supplied in 100 ml packages