پودر بی‌رنگ کننده (دکلره)

* نام محصول : پودر بیرنگ کننده ( دکلره )

* نام برند : وندربار

* گروه محصولات : محصولات حرفه ای زیبایی

* شرکت تولید کننده : لابراتورهای آرایشی و بهداشتی ژاله نور

* کشور تولید کننده : ایران ( فرموله شده در آلمان )

* ویژگی های محصول :
– دارای قدرت بالای بیرنگ کنندگی
– شفافیت و ماندگاری ایده آل
– بدون انعکاس هر گونه قرمزی و زردی
– توانایی روشن کنندگی تا پایه بیرنگ بدون آسیب به ساختار مو
– قابلیت روشن نمودن و مش کردن انواع مو با هرگونه تکنیک

* مدت انقضاء : ۴ سال پس از تاریخ تولید

* نحوه مصرف :
پودر دکلره را با مقداری کرم اکسیدان ( به طور مثال یک پیمانه ، حدوداً ۲۵ گرم با ۵۰ میلی لیتر کرم اکسیدان ) تا رسیدن به غلظت مناسب در ظرف غیر فلزی مخلوط نمایید. با توجه به جنس موها و درجه روشن شدنشان، آنها را حداکثر تا ۵۰ دقیقه به مخلوط فوق آغشته نمایید. گرما روند بیرنگ شدن را تسریع می نماید. مرتبا موها را کنترل نموده و پس از اینکه تا درجه مورد نظر روشن گردید موها را به دقت آبکشی نموده و با شامپو بشویید . برای روشن تر کردن موی سر ( هایلایت ) با کمک فویل یا کلاه از کرم اکسیدان %۱۲ استفاده نمایید.

* توصیه های مراقبتی پیش از مصرف :
پس از فر کردن مو از دکلره کردن فوری بپرهیزید. بلافاصله پس از دکلره کردن موها ، آن ها را فر ننمایید. قبل از مصرف تست آلرژی انجام دهید. از تماس با چشم خودداری گردد. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شسته شود. از تماس مواد با فلز خودداری گردد. برای مژه و ابرو استفاده نگردد. هنگام مصرف از دستکش استفاده گردد. این محصول فقط جهت استعمال خارجی کاربرد داشته و از استفاده بر روی پوست های آسیب دیده می بایست خودداری نمود. برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی موها در طول مدت دکلره کردن آن ها مرتبا بررسی نمایید. دور از دسترس اطفال نگهداری گردد.

* شرایط نگهداری محصول :
در جای خشک و خنک نگهداری گردد.

* بسته بندی :
عرضه شده در محفظه ۱۰۰۰ – ۵۰۰ گرمی

* تعداد در کارتن :
۱۲ عدد پودر ۵۰۰ گرمی در هر کارتن
۶ عدد پودر ۱۰۰۰ گرمی در هر کارتن

BLEACHING POWDER

The high powder of bleaching, Long lasting & ideal transparency, Whithout any reflection of redness or yellowish, Ability to light up the hair up to colorless, Without any damaging, To light up all types of hair with all methods, Supplied in 500 - 1000 gr packages.